Hakkımızda

Kar Grup olarak 30 yılı aşkın süredir otomotiv sektöründe her yıl büyüyerek hizmet vermeye gururla devam ediyoruz. Şirketimiz Kubilay Ercan Erdem tarafından 1986 yılında faaliyete geçirilmiştir. Şirketimizi ‘Dürüstlük ve Güvenilirlik’ ilkesi üzerine inşa ettik. Şirket politikamız gereği her zaman gelişimi ve kurumsallaşmayı ön planda tutan, müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı; işinde uzman, eğitimli personeller ile hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız. İstanbul’un incisi Haliç Kıyısı E5 üzerinde bulunan şirketimizde müşterilerimiz, Ford ve Toyota markalarımıza aynı anda dokunma imkânı bulabilmektedirler. Kar Grup olarak iki markamızda da; satış, servis, 2.el araç satış, sigorta, toptan yedek parça, araç kiralama hizmetlerimizin tümünü aynı lokasyonda müşterilerimize sunmaktayız.

layout styles

Doğru Araç Doğru Fiyat

Uzman kadromuz ile ihtiyacınızı ve kullanım alışkanlıklarınızı doğru analiz edip size en uygun aracı sunuyoruz. Araç alırken ve satarken onlarca veriyi karşılaştırılarak en doğru fiyatı belirliyoruz.

Güvenilir Ekspertiz

Tüm araçlarımıza teknik ekibimizle detaylı ve onaylı ekspertiz yapıyoruz. Araca ilişkin her detayı inceliyor ve satın aldığınız aracınızla ilgili doğru ve detaylı bilgi veriyoruz.

style switcher
layout styles

5 Gün / 300 Km İade Garantisi

Aracınızı satın alın, kullanın şayet beğenmezseniz hemen iade alıyoruz. Satın aldığınız aracınızı 5 gün veya 300 km kullanımı aşmamak koşulu ile hiçbir ek ücret ödemeden iade alıyoruz.

Kar Grup Güvencesi

Aracınıza dair her konuda uzman ve deneyimli kadromuz ile hasar, bakım/onarım servis, sigorta, aksesuar, yedek parça, kiralama konularında 30 yılı aşkın Kar Grup Güvencesi ile her zaman yanınızdayız.

style switcher